Decydujące zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla nad Projektem Warszawa w meczu PlusLigi

Podczas 26. kolejki PlusLigi, która miała miejsce w sobotę, 16 marca, drużyna Jastrzębskiego Węgla triumfowała nad Projektem Warszawa, pokonując go wynikiem 3:0. Był to mecz pomiędzy dwoma czołowymi drużynami ligi, który zakończył się przeważającym sukcesem obecnych mistrzów Polski. Po tym spotkaniu utrzymali oni swoją dominującą pozycję w rankingu ligowym. Prezentujemy zdjęcia z tego emocjonującego starcia oraz jego entuzjastycznych kibiców.

Jastrzębski Węgiel odniósł zwycięstwo w kluczowym meczu PlusLigi, rewanżując się i odwracając porażkę z grudnia znaną warszawskiej drużynie. Ten pojedynek pomiędzy liderem i wiceliderem tabeli był zacięty, ale ostatecznie skończył się po trzech setach na korzyść Jastrzębia. Drużyna pod kierownictwem trenera Marcelo Mendeza umocniła swoją pozycję na szczycie po tym zwycięstwie, podczas gdy warszawianie mogą teraz stracić swoje drugie miejsce na rzecz Aluronu CMC Warty Zawiercie.

Siatkarze z Jastrzębia-Zdroju nie zwalniają tempa. Po triumfie w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów, gdzie pokonali Ziraat Bank Ankara 3:0, odnieśli kolejne zwycięstwo nad drużyną Project Warszawa tym samym wynikiem. Rafał Szymura, zawodnik Jastrzębskiego Węgla, został wybrany MVP tego spotkania.

Na trybunach jastrzębskiej hali zgromadziło się 2758 widzów, którzy energicznie dopingowali swoją drużynę. Ich wsparcie z pewnością przyczyniło się do ostatecznego zwycięstwa mistrzów Polski.