XXI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Don’t give up! – Możliwość rozwoju dla ambitnych kobiet biznesu

Z wielką radością prezentujemy jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych pionierkom w biznesie. Spotkanie, które przyciąga 500 niesamowitych kobiet oraz czołowych specjalistek i doświadczonych praktyk kobiecego biznesu. Jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych umiejętności, spotkania twarzą w twarz, wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się 15 maja 2024 roku od godz. 9:00 do 16:30. Miejscem wydarzenia jest Centrum Konferencyjne POLIN, zlokalizowane przy ulicy Anielewicza 6 w Warszawie.

Podczas wydarzenia będziemy omawiać zmieniające się warunki prowadzenia działalności gospodarczej. W obliczu pandemii, zagrożenia wojną i wynikającego z tego kryzysu wiele kobiet biznesu staje przed trudnymi decyzjami. Problemy z dostawcami, materiałami do produkcji, wzrostem cen czy kosztami związanymi z pracownikami wpływają na funkcjonowanie firm. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet wierzymy w sprawczość, inspirację zdobytą dzięki wiedzy i siłę wspólnego działania. XXI Konferencja będzie poświęcona prowadzeniu biznesu w ciężkich, dynamicznie zmieniających się czasach. Solidna wiedza biznesowa oraz wsparcie są niezbędne dla przetrwania w tych trudnych okresach.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Karolina Zdrodowska, która opowie o wsparciu jakie Miasto Warszawa oferuje kobietom prowadzącym własną działalność gospodarczą, Jarosław Kuźniar, który podzieli się radami jak radzić sobie na „scenie” biznesu, dr Katarzyna Kasia, która zainspiruje do filozoficznego podejścia do zmieniającej się sytuacji gospodarczej oraz Oskar Lipiński i Agnieszka Filipiak, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat technologii i wpływu przedsiębiorczości kobiet na światową sytuację ekonomiczną.

Planowane są również ważne debaty z udziałem praktyków biznesu. Omówione zostaną kwestie prowadzenia biznesu w trudnych i zmiennych czasach oraz dbania o dobrostan w takich okolicznościach. Debata będzie prowadzona przez Patrycję Strzelecką, Monikę Kaczmarczyk, Roberta Mielżyńskiego i Natalię Grzegorzek.

Konferencja to także doskonała okazja do networking’u. 500 przedsiębiorczych kobiet z całego kraju spotka się w jednym miejscu, aby nawiązać relacje biznesowe i nie tylko.